Kassow Robots Produktem Roku 2019 magazynu Control Engineering Polska

banner | rodzina kobotów Kassow Robots - zwycięzcą w kategorii Roboty Współpracujące konkursu Produkt Roku 2019 magazynu Control Engineering Polska

Miło nam usłyszeć i przekazać, że grono ekspertów branżowych i czytelników magazynu Control Engineering Polska wybrało rodzinę cobotów Kassow Robots, na Produkt Roku 2019 w kategorii roboty współpracujące.

Rok 2019 obfitował w głośne premiery, m.in. Universal Robots UR16e, a także FANUC CR 14iA/L, z którym to zmierzyliśmy się w rundzie finałowej.

Jednak to w rodzinie cobotów Kassow Robots kryteria oceny eksperckiej jak i czytelnicy znaleźli innowacyjność, przydatność w praktyce, łatwości w użyciu i w efekcie zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne dla klienta końcowego.

Dziękujemy wszystkim głosującym w konkursie!

Oficjalny komunikat XVII edycja konkursu Produkt Roku, wraz z listą laureatów we wszystkich kategoriach można znaleźć na stronie: https://www.controlengineering.pl/konkurs-produkt-roku-2019-rozstrzygniety/

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Produkt Roku 2019 magazynu Control Engineering Polska

banner | cobot Kassow Robots KR810

Miło nam powiedzieć, że grono specjalistów branżowych wyłoniło roboty Kassow Robots do drugiego etapu konkursu Control Engineering Polska na najlepsze produkty w automatyce przemysłowej.

Nasza kategoria to rzecz jasna #robotywspółpracujące. Kryteria oceny eksperckiej dotyczyły innowacyjności produktu, przydatność w praktyce, łatwości w użyciu i potencjalnych zysków ekonomicznych i pozaekonomicznych związanych z zastosowaniem produktu.

Konkurencja była spora, bo rok 2019 obfitował w głośne premiery kobotów, także już na tym etapie czujemy dumę z przejścia do ścisłej dwójki.

Poza serią kobotów Kassow Robots w finale konkursu #ProduktRoku2019 jest także kobot FANUC.

Do 1 marca trwa drugi etap konkursu, czyli głosy czytelników. Jedna osoba ma jeden głos.