Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą zajmującą dystrybucyją, wdrażaniem i integracją kolaboracyjnych robotów przemysłowych. Działamy pod marką beboq robotics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Adres naszej strony internetowej to: https://www.beboqrobotics.pl, ale znaleźć nas też można pod domenami: beboq.pl, beboqrobotics.com, beboq-robotics.pl, beboq-robotics.com.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeśli korzystasz z formularza kontaktowego zbieramy dane, które wpisujesz, a także Twój adres IP i podpis przeglądarki. Korzystając z formularza udzielasz nam zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych poza mechaniką tej strony internetowej i usług jej towarzyszących, a także kontakt ze sobą za pomocą podanego adresu e-mail i innych adresów, numerów telefonów czy sposobów, jakie wspomnisz w treści przesłanej nam wiadomości.

E-mail i telefon

Jeśli kontaktujesz się z nami bezpośrednio przez e-mail lub telefonicznie to zbieramy wszystkie dane jakie płyną z samego faktu wykonania kontaktu (adres e-mail, numer IP komputera nadawczego, adresy serwerów, numer telefonu), a także wszystkie informacje jakie przekażesz nam w toku takiej komunikacji.

Ciasteczka

Jeśli odwiedzisz naszą stronę zapiszemy na Twoim komputerze ciasteczka. Będą one ważne bezterminowo, chyba że w inny sposób skonfigurowałeś swoją przekładkę internetową.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Strona korzysta z kilku różnych narzędzi zbierania danych, m.in. Google Analytics. Zbieramy szereg danych związanych z Twoją aktywnością na naszej stronie internetowej, w tym: odwiedzone strony, czas przebywania, skąd do nas przyszedłeś; a także dane związane z Twoimi cechami społecznymi.

Narzędzia statystyczne mogą funkcjonować między witrynami zbierając kompleksowe dane o Twoim zachowaniu w Internecie. Zakres ich zbierania zależy od Twoich ustawień przeglądarki internetowej i usług takich jak np. Twoje konto w Google.

Dane statystyczne mają charakter anonimowy i masowy, poprzez to nie mogą być powiązane bezpośrednio z konkretnym użytkownikiem.

Z kim dzielimy się danymi

Pozyskane dane używamy tylko i wyłącznie do celów związanych z naszą działalnością, która nie przewiduje ich oddawania i odsprzedawania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nie mniej ze względu na kompleksowość procesów funkcjonowania część usług obróbki danych (np. statystyki), przechowywania danych, obsługi komunikacji itd. musimy powierzać podmiotom zewnętrznym – świadczących dla nas usługi w tym zakresie.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dla użytkowników, którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Masz też prawo do zmiany i poprawiania swoich danych osobowych. Prawo do zmiany nie dotyczy danych historycznych i statystycznych.

Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Twoje dane kontaktowe

Z punktu widzenia prowadzenia działalności kluczowe dla nas dane kontaktowe to Twoje: imię i nazwisko, adres działalności (korespondencyjny), login, NIP, numer telefonu, adres e-mail, a także dane które w danym przypadku będą konieczne do świadczenia naszej usługi Tobie.

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Do wszystkich zebranych przez nas danych dostęp wymaga autoryzacji. Dostęp do danych wymagających autoryzacji posiadają jedynie osoby, których rola w organizacji wymaga dostępu do tych danych.

Przynajmniej hasło, w przypadku posiadania przez Ciebie konta użytkownika w naszym serwisie, przechowywane jest w sposób zahashowany.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku stwierdzenia naruszenia prywatności danych prosimy o pilny kontakt mailowy z: admin(małpka)beboqrobotics(kropka)pl.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Otrzymywane przez nas dane od podmiotów trzecich, na Twój temat, mogą pochodzić z usług będących narzędziami statystycznymi, systemu VEIS weryfikującego poprawność numeru NIP, a także innych systemów administracji krajowej.

Branżowe wymogi regulacyjne dotyczące ujawniania informacji

Zastrzegamy prawo do udostępniania zebranych danych podmiotom administracji krajowej i międzynarodowej w przypadkach i obowiązkach jakie nakładają na nas przepisy prawa.

Beboq Robotics