O nas

Kim jesteśmy, dlaczego dystrybuujemy Kassow Robots i jak działamy?

Jesteśmy entuzjastami technologii i automatyzacji, ale przede wszystkim przedsiębiorcami. W dwóch miejscowościach na Śląsku, przez prawie 10 lat pracowaliśmy w firmach branży produkcyjnej i technicznej, między innymi w rolach kierowniczych. Znamy realia produkcji i prowadzenia MŚP.

Jako beboq robotics wspieramy automatyzację małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Zostaliśmy jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem i integratorem przemysłowych robotów kolaboracyjnych Kassow Robots.

Dlaczego wybraliśmy akurat Kassow Robots?

Bo ma niezawodny produkt i stoi za nim zespół prowadzony przez zasłużonego dla świata kobotyki inżyniera, Kristiana Kassowa. Sama firma, jako start-up, rozumie doskonale potrzeby małych firm. Produkty Kassow Robots są tego odzwierciedleniem. Oferują siłę, szybkość, łatwość w obsłudze, zwinność ruchów dzięki siódmej osi, a przez to tak potrzebną elastyczność w realizacji powierzonych zadań, łatwość wdrożenia, wzrost produktywności i konkurencyjności.

Wierzymy, że właśnie tego potrzebują polscy przedsiębiorcy.

Jak działamy?

Rozumiemy, że dróg do poprawy wydajności produkcji i rozwoju biznesu może być wiele. Koboty nie są jedyną opcją, ale jedną z wartych rozważenia. Dlatego zaczynamy od rozmowy. Uważamy, że tylko takie podejście daje gwarancję wysokiej satysfakcji klienta i wymierny efekt finansowy współpracy.

7 kroków współpracy:

  1. Zaczynamy od analizy potrzeb – pozwala to ustalić, czy nasze produkty i możliwe aplikacje mogą zrealizować cel klienta. 
  2. Po rozmowie telefonicznej umawiamy się na spotkanie w firmie klienta, rozmawiamy o potrzebach, ograniczeniach, wstępnych pomysłach klienta na aplikacje. Rozmowa może (choć nie musi) być połączona z demonstracją ogólnych umiejętności kobota. Jesteśmy dostępni także on-line.
  3. Jeśli widzimy, że to na czym zależy danej firmie jest w zasięgu możliwości trzech modeli kobotów Kassow Robots oraz osprzętu OnRobot, Robotiq, Schunk, czy innych partnerów, zbieramy dokładne dane i pracujemy dalej. Jeśli widzimy, że pola do współpracy nie ma, mówimy o tym otwarcie. 
  4. Czasem sytuacja wymaga dodatkowych testów. Możemy umówić się wtedy na przygotowanie proof-of-concept (poglądowej, przybliżonej aplikacji testującej założenia).
  5. Kolejnym krokiem jest przygotowanie oferty na kobota, osprzęt, czy też kompleksowe stanowisko. 
  6. Po dostarczeniu kobota lub przygotowaniu stanowiska, robimy jednodniowe szkolenie.
  7. Jeśli jest potrzeba, służymy naszym klientom pomocą techniczną.

Jeśli uważasz, że takie podejście jest dla Ciebie odpowiednie, odezwij się i zamów bezpłatną konsultację i bezpłatne demo. Jesteśmy ciekawi, z czym mierzysz się na co dzień i czego potrzebujesz.