Zapis Webinaru – Cobot z maszyną CNC

9 marca, tego roku, prowadziliśmy praktyczny webinar pod tytułem „Cobot z maszyną CNC. Jak wygląda przezbrojenie robota dla krótkich serii produkcyjnych?”.

Zobacz zapis z tego wydarzenia!

Dowiesz się, jak wygląda proces przezbrojenia zrobotyzowanego stanowiska na realizację nowego zlecenia obróbki CNC (na przykładzie frezarki Haas). Jest to jedno z częstych pytań zadawanych przez zakłady produkujące elementy na zlecenie. Przekonasz się, że jest to szybkie i pozwala na realizację nawet niskoseryjnej produkcji.

Agenda:

 1. Jak wygląda stanowisko do obsługi frezarki CNC?
 2. Jak wygląda przezbrojenie robota na nowe zlecenie?
 3. Jak zwiększyć niezawodność obsługi stanowiska?
 4. Pytania i odpowiedzi.

Zobacz!

Uczestnicy webinars otrzymali również specjalnie przygotowany dla nich praktyczny poradnik „Robot w rękach ślusarza”. Jeśli jesteś również nim zainteresowany i chcesz otrzymać za darmo kolejne edycje wyślij do nas poniższy formularz!

  Zgoda RODO: (wymagane)
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez beboq robtics sp. z o.o. sp. k. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności i wykorzystywanie tych danych zgodnie z ww. ustawą w tym w szczególności otrzymywania odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie, a także marketing własny i świadczenie usług przez beboq robotics sp. z o.o. sp.k., których jestem odbiorcą.
  Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej droga elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wszystkie wyrażone zgody mogą być cofnięte w każdym momencie. Dane są dostępne dla ich właścicieli do wglądu i poprawy. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności by wiedzieć więcej.