Home

Paletyzery – Roboty współpracujące – Beboq Robotics

Nowoczesne technologie, jak nigdy wcześniej, pozwalają uwalniać potencjał organizacji i produkcji. Dostarczając rozwiązania z zakresu automatyzacji (robotyzacji), jesteśmy partnerem dla firm, które mają procesy, doskonalą je i znajdują przestrzeń, by myśleć o przyszłości.

Współpracujemy z dużymi oraz średnimi firmami, które specjalizują się w produkcji seryjnej (mało-, średnio- i wielkoseryjnej). Dostarczamy pakiet produktów z zakresu automatyzacji, które od pierwszego dnia pomagają produkować zgodnie z planem, także przy stałym lub rotacyjnym braku rąk do pracy.

Stacje paletyzujące i ładowarki do CNC beboq robotics oraz roboty współpracujące Kassow Robots, których jesteśmy dystrybutorem, pozwalają zwiększać wydajność i efektywność finansową przedsiębiorstwa.

Nie wymagają przy tym kosztownych integracji ani specjalistów (robotyków czy programistów) po stronie klienta. To zespół ekspertów beboq robotics pracuje nad aplikacją od audytu, przez projektowanie, aż do wdrożenia. Nasze rozwiązania nie integrują głęboko w tkankę zakładu.

Koboty Kassow Robots oraz paletyzery beboq robotics czy stacje ładujące CNC powstały z myślą o szybko zmieniających się potrzebach współczesnych przedsiębiorstw. Zadbaliśmy o to, by wejście w tę technologię było prostsze niż myślisz – wystarczy jednodniowe szkolenie, aby pracownicy zaczęli korzystać z przygotowanej aplikacji. Koboty sprawdzą się nawet przy dużej zmienności produkcji. Zmiana zadań może nastąpić nawet w kwadrans.

Roboty współpracujące – wejdź na wyższy poziom automatyzacji

Koboty Kassow Robots powstały z myślą o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw. Ich obsługa jej prostsza niż myślisz – wystarczy jednodniowe szkolenie, aby poznać właściwości aplikacji. Jej wdrożenie jest szybkie i nie wymaga udziału specjalistów z zakresu robotyzacji czy programowania. Koboty sprawdzą się nawet przy dużej zmienności produkcji. Zmiana zadań może nastąpić nawet w kwadrans.

Roboty współpracujące znajdują zastosowanie w takich procesach produkcyjnych, jak:

 • pakowanie i paletyzacja,
 • obsługa maszyn,
 • podnoszenie i przenoszenie,
 • obróbka powierzchni,
 • obsługa form wtryskowych,
 • malowanie, klejenie i montaż,
 • kontrola jakości.

Największą zaletą kobotów Kassow Robots jest intuicyjna obsługa oraz łatwe wdrożenie. Organizacja ma niepowtarzalną szansę, aby zwiększyć swoją efektywność oraz elastyczność bez kosztownych integracji.

Beboq Robotics – doradztwo w robotyzacji

Jesteśmy cenionym wśród klientów dystrybutorem robotów współpracujących oraz ich osprzętu (chwytaki elektryczne, kompaktowe i próżniowe, sześcioosiowy czujnik sił i momentów). Zajmujemy się w pełni profesjonalną oraz kompleksową budową i integracją zrobotyzowanych stanowisk – zarówno przemysłowych, jak i współpracujących. Realizujemy również szkolenia z zakresu użytkowania kobotów Kassow Robots.

Przyszłość Twojej firmy dzieje się teraz. Zapraszamy do kontaktu.

Koboty Kassow Robots

Roboty współpracujące Kassow Robots pozwalają skutecznie zautomatyzować rutynowe i powtarzalne zadania. Doskonale sprawdzą się w takich procesach, jak pakowanie i paletyzacja, klejenie i spawanie, obsługa maszyn, kontrola jakości oraz obróbka powierzchni. Dzięki siedmiu osiom robot może pracować nawet w wąskich przestrzeniach, oszczędzając przestrzeń na hali produkcyjnej. Kassow Robots zostały tak zaprojektowane, aby przenoszone narzędzia i obiekty pozostawały w bezpiecznej orientacji dla pracowników.

Narzędzia onRobot

OnRobot jest duńską marką, która specjalizuje się w produkcji narzędzi końca ramienia dedykowanym robotom kolaboracyjnym. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem: chwytaków elektrycznych, próżniowych oraz kompaktowych. Polecamy także sześcioosiowy czujnik sił i momentów HEX, który pozwala przejąć kontrolę nad wykonywaniem trudnych prac montażowych. Sprawdzi się również podczas szlifowania, polerowania i gratowania. Oferujemy też inne akcesoria – Quick Changer i Dual Quick Changer. Mają za zadanie ułatwić oraz przyspieszyć wymianę narzędzi.

Korzyści z automatyzacji cobotami

Obniż koszty produkcji i zwiększ wydajność

Bądź lepiej przygotowany do pracy w zmieniających się warunkach

Spraw, by nieekonomiczne procesy produkcyjne stały się opłacalne

Reaguj na niedobór wykwalifikowanych pracowników

Popraw jakość pracy i bezpieczeństwo

Zautomatyzuj monotonne czynności – zwiększ produktywność

Dowiedz się więcej o nowościach, wydarzeniach i zdobądź wiedzę – na naszym blogu.

Koboty Kassow Robots są stworzone z myślą o realiach małych i średnich przedsiębiorstw

 1. Pozwalają produkować zgodnie z planem, przy stałym lub rotacyjnym braku rąk do pracy.
 2. Pozwalają produkować więcej i szybciej przy tej samej liczebności zespołu pracowników.

A poza tym:

 1. Obsłuży je każdy kto poradzi sobie ze smartfonem – wystarczy 1-dniowe szkolenie.
 2. Wdrożenie aplikacji jest szybkie i tanie, a także nie wymaga pozyskiwania specjalnych kompetencji (programistów i robotyków).
 3. Zmiana zadań (np. przy zmianie serii) może się zmieścić nawet w 15 minutach, co pozwala na użycie robotów przy dużej zmienności produkcji.
 4. Dzięki 7. osi Kassow Robot potrafi docierać do obszaru pracy zza rogu. Może pracować z pozycji odsuniętej na bok od pola roboczego. Oszczędza to miejsce na hali produkcyjnej. Siódma oś pozwala też na znacznie więcej możliwych zastosowań.
 5. Robot może stać się centrum przyszłej automatyki zakładu lub być podłączony do już istniejącego systemu.

ale znakomicie też sprawdzą się w dużych organizacjach, zwłaszcza gdy wymagane jest współdzielenie przestrzeni, realna kolaboracja człowiek-robot lub w aplikacjach gdzie robot przemysłowy jest przeszacowany.

Zastosowania i aplikacje kobotów Kassow Robots

Ikona | aplikacja pick and place

Podnoszenie i przenoszenie
[pick and place]

Ikona | aplikacja obsługa maszyn

Obsługa maszyn -tokarki i frezarki CNC, prasy
[machine tending]

Ikona | aplikacja pakowanie i paletyzacja

Pakowanie, paletyzacja i depaletyzcja

Ikona | aplikacja obsługa form wtryskowych

Obsługa form wtryskowych

Ikona | aplikacja kontrola jakości

Kontrola jakości i pomiary

Ikona | aplikacja malowanie, klejenie, spawanie

Malowanie i klejenie

Ikona | aplikacja obróbka powierzchni - szlifowanie i polerowanie

Obróbka powierzchni – szlifowanie i polerowanie

Ikona | aplikacja montaż

Montaż

A to tylko kilka wybranych przykładów. Dowiedz się więcej!

Co ważne, w wielu aplikacjach przestrzeń robocza może być współdzielona z pracownikami bez dodatkowych zabezpieczeń, a sam robot może realnie współpracować z ludźmi.

Najnowsze artykuły – nowości, wydarzenia i wiedza

Banner - Kassow Robots | fast - strong - simple | rodzina pięciu siedmiosiwych robotów współpracujących | Produkt Roku 2019

Nowy KR 1018 – 18 kg udźwigu! – Rodzina w komplecie

Tej jesieni Kassow Robots rozszerzył swoje portfolio produktów o KR 1018, nowy, wyjątkowo mocny model, który może obsługiwać ładunki do 18 kilogramów. Sam cobot waży zaledwie 34 kilogramy i cechuje się bardzo kompaktową budową, co umożliwia mu spełnienie podstawowego wymagania elastycznych rozwiązań automatyzacyjnych, zwłaszcza w wąskich przestrzeniach. Specjalną grupą docelową piątego 7-osiowego robota współpracującego firmy są przedsiębiorstwa przemysłowe z branży obróbki metali czy drewna, a także innych dziedzin, takich jak sektor produkcji żywności, które chcą zdjąć ciężar z rąk i pleców swoich pracowników zlecając im bardziej wymagające zadania.

1 2 6

Nasi Partnerzy i dostawcy technologii