Wielofunkcyjny śrubokręt od onRobot dla robotów współpracujących

Zautomatyzuj proces montaż poprzez użycie automatycznego śrubokrętu dla robotów współpracujących – wraz z zasobnikiem/podajnikiem śrub. Urządzenie pozwoli na zwiększenie wydajności stanowiska montażu, podniesienie jakości i oszczędność czasu wynikającą z kolaboracyjnego charakteru urządzenia. Podłącz i produkuj!

Podstawowe parametry urządzeni to:

  • szybkie wdrożenie – kompatybilność z: Kassow Robots, Universal Robots, Yaskawa, Kuka, Hanwha, Doosan, Kawasaki, Fanuc, TM Techman / Omron, Nachi, Denso, ABB
  • Kolaboracyjność i ochrona – obłe kształty, kompaktowa budowa i chowany wenwetrz obudowy do 30mm przenoszonej śruby, są gwarantem spełnienia standardów bezpieczeństwa.i
  • Wbudowana oś Z – śruba przechowana jest wewnętrz urządzenia i wysuwana tylko podczas operacji wkręcenia, wykręcenia lub pobrania. Nie wymaga to też dodatkowego programowania robota.
  • Szeroki zakres obsługiwanych śrób – tj. średnic od M1.6 aż do M6 i długości 50mm. Przezbrojenie urządzenia jest wykonalne w ciagu kilku minut.
  • Precyzyjna kontrola momentu – urządzenie wkręca śruby z momentem od 0,15 do 5Nm, co sterowane jest z poziomu pluginu urządzenia lub jego sterownika (coputebox). W żadnym wypadku nie wymaga programowania.
  • Certyfikat ESD.

Stanowisko zrobotyzowane może być wyposażone dodatkowo w dedykowany podajnik śrub od onRobot. Podajnik posiada wbudowany wibracyjny zasobnik i dodatkowy magazynek. Śruby przechowywane są w sposób bezpieczny i podawane tylko wtedy gdy jest to potrzebne.

Chwytak jest już dostępny u nas w sprzedaży.