Strong – Fast – Simple – to więcej niż filozofia Kassow Robots

Zgodnie z twierdzeniem „SILNE, SZYBKIE, ŁATWE W OBSŁUDZE” zespół KR opracował wyjątkowo wydajne, lekkie, 7-osiowe koboty przemysłowe. Nasze roboty współpracujące są niezwykle szybkie i mocne, zachowując jednocześnie swój daleki zasięg. Niewielki rozmiar pozwala na wykorzystanie ich w ograniczonych przestrzeniach lub w miejscach, gdzie do tej pory wykorzystanie robota nie było możliwe. Dzięki łatwości programowania (przeciąganiu bloków na tablecie dotykowym) teraz również małe i średnie przedsiębiorstwa są w stanie osiągnąć złożony poziom automatyzacji ekonomicznie i bez konieczności zatrudniania bardzo drogich specjalistów.

Dlaczego Kassow Robots są „SILNE”?

Trzy rozmiary napędów w pierwszych kobotach KR 810 i KR1205, mają moment obrotowy 50 Nm, 118Nm i 236Nm. Są one sparowane z niezwykle silnymi ramionami robota. Dzięki temu potrafimy osiągnąć wyjątkowo wysokie prędkości i zasięgi ramienia, nawet przy ciężkich ładunkach.

Dlaczego Kassow Robots są „SZYBKIE”?

Roboty KR są silne ze względu na swoją dużą moc. Ta sama moc pozwala również na osiąganie wysokich prędkości. Nasze roboty osiągają prędkość w przegubach do 225 stopni na sekundę we wszystkich 7 osiach. Jest to zdecydowanie najszybszy kobot, którego możemy znaleźć obecnie na rynku.

Dlaczego Kassow Robots są „ŁATWE W OBSŁUDZE”?

Nasze koboty są łatwe w obsłudze nawet dla przedsiębiorstw, które nie mają zespołu wysoko wykwalifikowanych robotyków. A to dlatego, że wybraliśmy intuicyjną i przyjazną dla użytkownika technologię tabletów, którą wszyscy znamy z urządzeń codziennego użytku.

Panel sterowania ma graficzny interfejs ze standardowymi funkcjami przeciągania i upuszczania na ekranie dotykowym. Osoba programująca dosłownie przeciąga palcem polecenia, tworząc dla robota listę zadań do wykonania. Tym sposobem możemy stworzyć nawet zaawansowane programy, zawierające bramki logiczne, warunkowe rozgałęzienia i pętle. Dzięki temu pracownicy mogą obsługiwać roboty samodzielnie, programując proste zadania już po wstępnym zapoznaniu się ze sterowaniem.

Sprawdź też szczegółowe parametry wszystkich modeli kobotów Kassow Robot.

Beboq Robotics